Генеральне консульство України в Барселоні

, Київ 16:28

11 червня 2017 року набирає чинності рішення Європейського Союзу про безвізові поїздки для громадян України.

02 червня 2017, 18:12

Починаючи з 11 червня 2017 року громадяни України зможуть подорожувати до держав-учасниць Шенгенської угоди без необхідності отримання в’їзної візи держави призначення.

Для того, щоб скористатись правом безвізових поїздок до Шенгенської зони, необхідно оформити закордонний біометричний паспорт (http://dmsu.gov.ua/posluhy/dokumenti-dlya-vijizdu-za-kordon).

Під час кожної подорожі необхідно мати в наявності документи, що підтверджують мету поїздки, місце проживання, наявність достатніх фінансових засобів на весь час перебування та намір повернутися до місця постійного проживання.

Безвізовий режим дозволятиме короткотермінове перебування в державах-членах ЄС (за винятком Великої Британії та Ірландії) та інших державах-учасницях Шенгенської угоди до 90 днів протягом 180 днів. Для більш тривалого перебування в ЄС необхідно оформити візу.

Громадяни, які мають дійсний закордонний паспорт старого зразка (не біометричний) також можуть в’їжджати на територію ЄС за наявності шенгенської візи.

Рекомендуємо ознайомитися із додатковою інформацією про Безвізовий діалог Україна – ЄС на сторінці Міністерства закордонних справ України (http://mfa.gov.ua/ua/about-ukraine/european-integration/visa-free-dialogue).

З детальними практичними рекомендаціями щодо порядку та особливостей безвізових поїздок можна ознайомитися на сайті «Відкрий Європу» (http://openeurope.in.ua/).

Відповіді на додаткові питання щодо умов та порядку безвізових поїздок до країн ЄС можна отримати за адресою bezviz@mfa.gov.ua.

Останні новини

17 травня - Всесвітній день вишиванки | 17 травня, 19:21

Колектив ГКУ в Барселоні відзначив День вишиванки в компанії Антоніо Ґауді.

4 травня 2018 р. Генеральний консул України в Барселоні О.Драмарецька провела робочу зустріч із Заступником міського голови м.Таррагона паном Пабло Перес Ерреро. | 04 травня, 17:28

У ході переговорів основна увага була присвячена питанням розвитку торговельно-економічних та культурних в’язків між українськими регіонами і містами та провінцією Таррагона, а також проблематиці, пов’язаній із забезпеченням прав та інтересів українців, які проживають у Таррагоні.

28 квітня ц.р. українська делегація представників лікувально-профілактичних, медичних закладів відвідала Королівську академію медицини в Барселоні | 02 травня, 19:29

          Візит делегації відбувся у рамках Міжнародної культурно-освітньої поїздки «Гуманітарно-медична співпраця», що організовано Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» за підтримки Міністерства культури України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства охорони здоров'я України.