Генеральне консульство України в Барселоні

, Київ 16:31

Концерт у Києві "Музика вільних людей"

14 червня 2017, 16:51
14 червня о 20.00 за київським часом в атріумі МЗС (простір між будівлею та колонами, який має унікальні акустичні властивості) розпочнеться щорічний MЗС Open Air 2017 - джазовий концерт «Музика вільних людей», організований спільно з Koktebel Jazz Festival.
Цей концерт є символом солідарності та підтримки тих, хто виступає проти російської окупації Криму.
У заході також беруть участь разом з Міністром Павлом Клімкіним міністри закордонних справ Швеції та Литви.

Останні новини

17 травня - Всесвітній день вишиванки | 17 травня, 19:21

Колектив ГКУ в Барселоні відзначив День вишиванки в компанії Антоніо Ґауді.

4 травня 2018 р. Генеральний консул України в Барселоні О.Драмарецька провела робочу зустріч із Заступником міського голови м.Таррагона паном Пабло Перес Ерреро. | 04 травня, 17:28

У ході переговорів основна увага була присвячена питанням розвитку торговельно-економічних та культурних в’язків між українськими регіонами і містами та провінцією Таррагона, а також проблематиці, пов’язаній із забезпеченням прав та інтересів українців, які проживають у Таррагоні.

28 квітня ц.р. українська делегація представників лікувально-профілактичних, медичних закладів відвідала Королівську академію медицини в Барселоні | 02 травня, 19:29

          Візит делегації відбувся у рамках Міжнародної культурно-освітньої поїздки «Гуманітарно-медична співпраця», що організовано Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» за підтримки Міністерства культури України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства охорони здоров'я України.