Генеральне консульство України в Барселоні

, Київ 11:21

Виїзне консульське обслуговування громадян у м. Сагунто (Puerto de Sagunto, provincia de Valencia, 13 липня ц.р.)

21 червня 2017, 10:20

13 липня (четвер) відбудеться виїзне консульське обслуговування у м. Сагунто (автономна область Валенсія) з 09:00 до 15:00 за адресою: Puerto de Sagunto, c.Doctor Fleming s/n у приміщенні Centro Cívico. Громадяни України, які проживають у м. Сагунто та провінції Валенсія, можуть записатися на прийом, написавши на електронні адреси: itineranciaconsular@gmail.com або barcelonaconsul@gmail.com, або подзвонити за номером 932 801 812 з 17:00 до 18:00.

У виїзному обслуговуванні можна буде: отримати готовий закордонний паспорт, подати документи на закордонний паспорт дитині до 12 років, оформити нотаріальні дії (довіреності, заяви, засвідчення перекладу), стати на консульський облік, зареєструвати громадянство новонародженій дитині, отримати довідки.

El 13 de julio el Consulado General de Ucrania en Barcelona realizará una itinerancia consular en la ciudad de Sagunto, a fin de brindar asistencia a los ciudadanos ucranianos que se desplacen a la citada ciudad y provincia de Valencia.
La itinerancia consular se ubicará en el calle Dr. Fleming s/n, Centro Cívico,
Ayuntamiento de Sagunto, y abre sus puertas de 09:00 hs a 15:00 hs.

Останні новини

До 100-річчя українського МЗС перевидана іспанська книга про членство України в ООН | 22 грудня 2017, 16:30

22 грудня 2017 року, з нагоди сторіччя заснування першого українського Міністерства закордонних справ, невдовзі після проголошення Української Народної Республіки, Українсько-іспанське студентське наукове товариство Університету Валенсії за сприяння ГКУ в Барселоні та ППУ при ООН опублікувало друге видання іспаномовної книги «Призначення Сан-Франциско: Україна – держава-засновник ООН».