Генеральне консульство України в Барселоні

, Київ 16:27

Виїзне консульське обслуговування громадян у м. Сагунто (Puerto de Sagunto, provincia de Valencia, 13 липня ц.р.)

21 червня 2017, 10:20

13 липня (четвер) відбудеться виїзне консульське обслуговування у м. Сагунто (автономна область Валенсія) з 09:00 до 15:00 за адресою: Puerto de Sagunto, c.Doctor Fleming s/n у приміщенні Centro Cívico. Громадяни України, які проживають у м. Сагунто та провінції Валенсія, можуть записатися на прийом, написавши на електронні адреси: itineranciaconsular@gmail.com або barcelonaconsul@gmail.com, або подзвонити за номером 932 801 812 з 17:00 до 18:00.

У виїзному обслуговуванні можна буде: отримати готовий закордонний паспорт, подати документи на закордонний паспорт дитині до 12 років, оформити нотаріальні дії (довіреності, заяви, засвідчення перекладу), стати на консульський облік, зареєструвати громадянство новонародженій дитині, отримати довідки.

El 13 de julio el Consulado General de Ucrania en Barcelona realizará una itinerancia consular en la ciudad de Sagunto, a fin de brindar asistencia a los ciudadanos ucranianos que se desplacen a la citada ciudad y provincia de Valencia.
La itinerancia consular se ubicará en el calle Dr. Fleming s/n, Centro Cívico,
Ayuntamiento de Sagunto, y abre sus puertas de 09:00 hs a 15:00 hs.

Останні новини

17 травня - Всесвітній день вишиванки | 17 травня, 19:21

Колектив ГКУ в Барселоні відзначив День вишиванки в компанії Антоніо Ґауді.

4 травня 2018 р. Генеральний консул України в Барселоні О.Драмарецька провела робочу зустріч із Заступником міського голови м.Таррагона паном Пабло Перес Ерреро. | 04 травня, 17:28

У ході переговорів основна увага була присвячена питанням розвитку торговельно-економічних та культурних в’язків між українськими регіонами і містами та провінцією Таррагона, а також проблематиці, пов’язаній із забезпеченням прав та інтересів українців, які проживають у Таррагоні.

28 квітня ц.р. українська делегація представників лікувально-профілактичних, медичних закладів відвідала Королівську академію медицини в Барселоні | 02 травня, 19:29

          Візит делегації відбувся у рамках Міжнародної культурно-освітньої поїздки «Гуманітарно-медична співпраця», що організовано Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» за підтримки Міністерства культури України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства охорони здоров'я України.