Генеральне консульство України в Барселоні

, Київ 04:37

«El Club del Buen Turismo»

03 листопада 2017, 09:16

31 жовтня цього року консул Генерального консульства України в Барселоні Ю.Є.Шкуренко-Грoмаков взяв участь в прямому ефірі радіопередачі «El Club del Buen Turismo» на каталонському радіоканалі 106,9 FM, присвяченій туристичному потенціалу України. В програмі також взяв участь представник авіакомпанії Міжнародні авіалінії України в Барселоні.

Годинний випуск програми був присвячений туристичним можливостям різних міст та регіонів України, зокрема, Києва, Львова та Івано Франківська.

Програма викликала жвавий інтерес аудиторії, свідченням чому були телефонні дзвінки від туристичних операторів та пересічних громадян.

Останні новини

До 100-річчя українського МЗС перевидана іспанська книга про членство України в ООН | 22 грудня 2017, 16:30

22 грудня 2017 року, з нагоди сторіччя заснування першого українського Міністерства закордонних справ, невдовзі після проголошення Української Народної Республіки, Українсько-іспанське студентське наукове товариство Університету Валенсії за сприяння ГКУ в Барселоні та ППУ при ООН опублікувало друге видання іспаномовної книги «Призначення Сан-Франциско: Україна – держава-засновник ООН».