Генеральне консульство України в Барселоні

, Київ 04:36

Генеральний консул України в Барселоні Оксана Драмарецька здійснила робочий візит до адміністративного центру автономної області Балеарські острови – міста Пальма де Майорка

03 листопада 2017, 21:16

2 листопада Генеральний консул України в Барселоні О.Драмарецька відвідала з робочим візитом м. Пальма де Майорка

У рамках візиту Генеральний консул провела зустрічі з Головою Уряду Балеарських островів пані Франсіною Армегол і Сосіас, Делегатом Уряду Іспанії на Балерських островах пані Марією Салом Колл, а також з мером м.Пальма де Майорка паном Антоні Ногера Ортега. У ході переговорів обговорювалися питання активізації розвитку регіонального співробітництва між Балеарськими островами та регіонами України, передусім у торговельно-економічній сфері. Представники Балеарських островів наголосили на зацікавленості у збільшенні кількості українських туристів, які відвідують балеарські курорти. У цьому зв’язку було відзначено позитивний ефект скасування візового режиму для короткострокових туристичних поїздок для громадян України. Окрему увагу під час переговорів з очільниками автономії було присвячено питанням забезпечення прав та інтересів української громади, яка проживає на Балеарських островах. Отримано запевнення у сприянні з боку  органів місцевої влади, зокрема м.Пальма де Майорка, проведенню культурно-просвітницьких заходів українських асоціацій.

 

 

 

 

Останні новини

До 100-річчя українського МЗС перевидана іспанська книга про членство України в ООН | 22 грудня 2017, 16:30

22 грудня 2017 року, з нагоди сторіччя заснування першого українського Міністерства закордонних справ, невдовзі після проголошення Української Народної Республіки, Українсько-іспанське студентське наукове товариство Університету Валенсії за сприяння ГКУ в Барселоні та ППУ при ООН опублікувало друге видання іспаномовної книги «Призначення Сан-Франциско: Україна – держава-засновник ООН».