Генеральне консульство України в Барселоні

, Київ 16:21

9, 30 квітня, 1, 28 травня - вихідні святкові дні

06 квітня, 16:23

До уваги відвідувачів!

У зв'язку з вихідними святковими днями 9, 30 квітня та 1, 28 травня визначені неробочими днями.

У цьому зв’язку, в ці дні прийом громадян у Генеральному консульстві України в Барселоні не здійснюється. Консульський прийом перенесено на такий день: 5 травня (субота).

Просимо врахувати при плануванні відвідання консульської установи.

Останні новини

17 травня - Всесвітній день вишиванки | 17 травня, 19:21

Колектив ГКУ в Барселоні відзначив День вишиванки в компанії Антоніо Ґауді.

4 травня 2018 р. Генеральний консул України в Барселоні О.Драмарецька провела робочу зустріч із Заступником міського голови м.Таррагона паном Пабло Перес Ерреро. | 04 травня, 17:28

У ході переговорів основна увага була присвячена питанням розвитку торговельно-економічних та культурних в’язків між українськими регіонами і містами та провінцією Таррагона, а також проблематиці, пов’язаній із забезпеченням прав та інтересів українців, які проживають у Таррагоні.

28 квітня ц.р. українська делегація представників лікувально-профілактичних, медичних закладів відвідала Королівську академію медицини в Барселоні | 02 травня, 19:29

          Візит делегації відбувся у рамках Міжнародної культурно-освітньої поїздки «Гуманітарно-медична співпраця», що організовано Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» за підтримки Міністерства культури України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства охорони здоров'я України.