Генеральне консульство України в Барселоні

, Київ 16:21

Виїзне консульське обслуговування громадян у м. Торревьєха (провінція Аліканте) 19 квітня 2018 р. (прийом тільки за попереднім записом)

10 квітня, 15:47

19 квітня (четвер) відбудеться виїзне консульське обслуговування у м. Торревьєха за адресою: Torrevieja, c. Pedro Lorca 138. Громадяни України, які проживають у місті Торревьєха та провінції Аліканте, можуть записатися на прийом, написавши на електронну адресу: itineranciaconsular@gmail.com або подзвонити за номером 932 801 812 з 17:00 до 18:00.

На виїзному обслуговуванні можна буде: оформити нотаріальні дії (довіреності, заяви (дозвіл на оформлення паспорта, дозвіл на виїзд), засвідчення перекладу), стати на консульський облік, зареєструвати громадянство новонародженій дитині, отримати довідки. Прийом відбувається тільки за попереднім записом.

El 19 de abril de 2018 el Consulado General de Ucrania en Barcelona realizará una itinerancia consular en la ciudad de Torrevieja, a fin de brindar asistencia a los ciudadanos ucranianos que se desplacen a la citada ciudad y provincia de Alicante.

La itinerancia consular se ubicará en Torrevieja, c. Pedro Lorca 138.

Останні новини

17 травня - Всесвітній день вишиванки | 17 травня, 19:21

Колектив ГКУ в Барселоні відзначив День вишиванки в компанії Антоніо Ґауді.

4 травня 2018 р. Генеральний консул України в Барселоні О.Драмарецька провела робочу зустріч із Заступником міського голови м.Таррагона паном Пабло Перес Ерреро. | 04 травня, 17:28

У ході переговорів основна увага була присвячена питанням розвитку торговельно-економічних та культурних в’язків між українськими регіонами і містами та провінцією Таррагона, а також проблематиці, пов’язаній із забезпеченням прав та інтересів українців, які проживають у Таррагоні.

28 квітня ц.р. українська делегація представників лікувально-профілактичних, медичних закладів відвідала Королівську академію медицини в Барселоні | 02 травня, 19:29

          Візит делегації відбувся у рамках Міжнародної культурно-освітньої поїздки «Гуманітарно-медична співпраця», що організовано Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» за підтримки Міністерства культури України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства охорони здоров'я України.