Генеральне консульство України в Барселоні

, Київ 16:19

28 квітня ц.р. українська делегація представників лікувально-профілактичних, медичних закладів відвідала Королівську академію медицини в Барселоні

02 травня, 19:29

          Візит делегації відбувся у рамках Міжнародної культурно-освітньої поїздки «Гуманітарно-медична співпраця», що організовано Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» за підтримки Міністерства культури України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства охорони здоров'я України. 

                 

            Під час відвідування Академії українських лікарів привітала Оксана Драмарецька, Генеральний консул України в Барселоні, яка розповіла про українсько-іспанське співробітництво у гуманітарній сфері, актуальні питання двостороннього співробітництва та можливості майбутньої співпраці. Матео Діаз, менеджер з питань культури Королівської академії медицини, розповів українським гостям про історію, розвиток академії, сучасні тенденції системи охорони здоров`я Каталонії тощо. Також учасники поїздки мали можливість відвідати історичні приміщення та відділення академії, ознайомитися з її культурною спадщиною. Павло Горінов, голова правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця», у свою чергу подякував представникам академії за організацію зустрічі та висловив сподівання на подальшу співпрацю.

Останні новини

17 травня - Всесвітній день вишиванки | 17 травня, 19:21

Колектив ГКУ в Барселоні відзначив День вишиванки в компанії Антоніо Ґауді.

4 травня 2018 р. Генеральний консул України в Барселоні О.Драмарецька провела робочу зустріч із Заступником міського голови м.Таррагона паном Пабло Перес Ерреро. | 04 травня, 17:28

У ході переговорів основна увага була присвячена питанням розвитку торговельно-економічних та культурних в’язків між українськими регіонами і містами та провінцією Таррагона, а також проблематиці, пов’язаній із забезпеченням прав та інтересів українців, які проживають у Таррагоні.