Генеральне консульство України в Барселоні

, Київ 16:30

Робочий візит Посла України в Іспанії Анатолія Щерби до Країни Басків

29 червня 2017, 13:07

27-28 червня 2017 року відбувся робочий візит Посла України в Іспанії Анатолія Щерби до Країни Басків та його зустрічі, зокрема, з керівництвом цієї автономної області Іспанії – Президентом Уряду Іньїго Уркулью та Головою Парламенту Бакартсо Техерією.

Під час зустрічей відбувся обмін думками щодо сучасного стану та перспектив розвитку співробітництва на регіональному рівні. Посол України подякував Іньїго Уркулью та Бакартсо Техерії за допомогу, що надається владою та волонтерськими організаціями Країни Басків в питанні оздоровлення українських дітей, які постраждали від наслідків Чорнобильської трагедії, а також дітей-сиріт та дітей з родин, які були змушені тимчасово залишити свої домівки через російську агресію.

Цими днями до Іспанії на запрошення волонтерських асоціацій "Chernobil elkartea" (Країна Басків) та "Arco Iris Solidario" (Наварра) на оздоровлення прибули 205 українських дітей, які проведуть літо в іспанських родинах у провінціях Гіпускоа, Біскайя та Алава, а також у сусідній автономній області Наварра.