Генеральне консульство України в Барселоні

Київ 04:29

Важлива інформація щодо позачергових парламентських виборів 21 липня 2019 року

10 червня, 19:43

У зв'язку з проведенням дострокових парламентських виборів в Україні 21 липня 2019 року, включення себе до списку виборців на виборчій дільниці №900029 при Генеральному консульстві України в Барселоні шляхом постановки на тимчасовий консульський облік (для резидентів автономних областей Каталонія, Валенсія, Балеарські острови), або на короткостроковий облік до 3 місяців (для громадян, які перебувають в Іспанії під час подорожі) можливе виключно до 10 липня 2019 року.

!!! Громадяни України, які проживають, або під час виборів будуть перебувати за кордоном, повинні обов'язково заздалегідь подбати про своє включення до списків виборців на відповідній закордонній виборчій дільниці.

Дізнатися, чи включено виборця до Державного реєстру виборців, та перевірити, чи правильно вказано в Державному реєстрі виборців прізвище, ім’я, по батькові та виборчу адресу виборця, можна за допомогою он-лайн сервісу «Особистий кабінет виборця» (https://www.drv.gov.ua/ords/f?p=111:LOGIN) на веб-сторінці «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua).

НАГАДУЄМО, що проголосувати зможуть лише ті громадяни України, які:

• є у списку виборців на закордонній виборчій дільниці №900029;

• мають дійсний закордонний, дипломатичний або службовий паспорт України.