• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Español
Запис на прийом
Опубліковано 10 червня 2020 року о 00:45

Шановні громадяни! 

В інтересах Вашої безпеки та захисту здоров’я відвідувачів особистий прийом громадян в приміщенні Генерального консульства України в Барселоні для вчинення будь-яких консульських дій відбувається виключно за попереднім записом через форму онлайн-реєстрації https://online.mfa.gov.ua

Зазначена система, яка функціонує на базі офіційного онлайн ресурсу Міністерства закордонних справ України, не потребує попередньої реєстрації, є простою у використанні та має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

У разі виникнення будь яких технічних проблем під час використання зазначеного ресурсу просимо направляти повідомлення відповідного змісту на адресу: [email protected]

УВАГА: Система онлайн-запису створена МЗС України для безпосередньої взаємодії між заявником та консульською установою України за кордоном.

Запис на прийом є безкоштовним.

Використання системи посередниками та отримання на її основі будь-якої вигоди категорично заборонено!

Просимо невідкладно повідомляти про факти пропозицій третіх осіб щодо надання послуг з онлайн-запису на прийом на електронну адресу [email protected]

Інформація про втручання в роботу Генерального консульства України в Барселоні та отримання неправомірної вигоди передається до правоохоронних органів та служб фінансового контролю Королівства Іспанія.

Відтак, діяльність недоброчесних посередників буде переслідуватись як за законодавством Іспанії, так і за законодавством України.


УВАГА! За необхідності вчинення кількох консульських дій попередній запис потрібно робити окремо на кожну з них. 

У разі запису на оформлення паспорта дитині необхідно вказувати прізвище та ім'я дитини, а контактні дані - одного з батьків/законного представника.

Перелік необхідних документів, бланки анкет та заяв Вам буде надіслано у повідомленні-підтвердженні запису на адресу електронної пошти, вказаної при реєстрації. 

Важливо! Всі анкети та заяви необхідно завантажити (натиснувши на відповідну заяву чи анкету в переліку документів), роздрукувати, заповнити та принести з собою на прийом.

Не допускається реєстрація однієї й тієї ж особи з одного і того ж питання на різні дати.

Якщо Ви помилково забронювали час або виникли непередбачувані обставини, які не дозволять Вам з'явитися на прийом, слід самостійно видалити зроблену реєстрацію.

Консульство залишає за собою право скасувати/пересунути реєстрацію на інший час, повідомивши про це заявника за залишеними під час реєстрації реквізитами. 

Для запису на прийом перейдіть на сторінку сервісу за цим посиланням: https://online.mfa.gov.ua/ 

Якщо у запропонованому списку Ви не знайшли потрібної Вам дії, просимо звернутися за адресою: [email protected] щоб дізнатися про можливості та порядок прийому з питання, яке Вас цікавить.

Без попереднього запису можуть звертатися особи, які потрапили у скрутне становище чи потребують термінової допомоги (наприклад, у разі нещасних випадків, оформлення документів пов'язаних зі смертю громадянина України).

Користуючись системою запису, Ви погоджуєтеся на надсилання та опрацювання повідомлених персональних даних Генеральним консульством в рамках та обсязі, необхідному для вчинення обраної консульської дії.

Якщо у Вас виникли труднощі з онлайн записом, ознайомтеся з наведеною нижче інструкцією. Для запису необхідно використовувати браузер Google Chrome.

Для отримання консультації з питань нотаріату, оформлення та видачі довідок необхідно надіслати свій запит на адресу: [email protected]

Зверніть увагу, що консульський збір сплачується безпосередньо у Генконсульстві за допомогою іменної банківської платіжної картки.

Приходити на прийом необхідно виключно у призначений Вам час з метою вчинення конкретної консульської дії. Просимо утриматися від відвідання Консульства у випадку наявності ознак респіраторних захворювань (навіть якщо Ви маєте призначений час), без попереднього запису або з метою отримання консультативної допомоги. Необхідні консультації можуть бути надані Вам у телефонному режимі або у відповідь на звернення електронною поштою.

 


Для отримання попереднього запису для відвідання Генерального консульства України в Барселоні необхідно увійти на сторінку за посиланням: https://online.mfa.gov.ua/  та здійснити такі кроки:

1. Обрати потрібну Вам консульську установу, консульську дію та доступний час для прийому;

2. Зазначити Ваші контактні дані; 

3. Перевірити та підтвердити обрану та введену інформацію.

Для цього необхідно:

- На сторінці https://online.mfa.gov.ua/ у першому полі зі списку країн вибрати "Королівство Іспанія" 

- Зі спиcку консульств вибрати "Генеральне консульство України в Барселоні"

- Знайти потрібну категорію консульської дії (наприклад: "Паспортні дії")

- Обрати необхідну консульську дію (наприклад: "Тимчасовий консульський облік")

- Далі стане доступним календар з днями, коли ведеться прийом з обраного Вами питання та перелік наявних у обраний день часових проміжків. Якщо доступних для вибору днів немає, прогортайте календар уперед, це означає, що на найближчі дати вже записані інші громадяни.

- Обравши інформацію у кожному полі на сторінці "Крок 1", натисніть кнопку "Далі".

- На сторінці "Крок 2" необхідно ввести Ваші контактні дані (обов'язково вказуються прізвище, ім'я, контактний телефон та електронна адреса заявника) та натиснути кнопку "Далі".  

- На завершальному кроці Вам буде запропоновано перевірити обрані та введені дані. Якщо все вказано коректно, натискайте кнопку "Так, все вірно".

У звязку з існуючими обмеженнями, підтвердження про запис може не надходити на Вашу електронну адресу.

Раніше, як правило, недоставлення системою повідомлень щодо запису на прийом було пов'язане з трьома причинами:

 •  ❗помилкове потрапляння повідомлення від системи запису до теки Спам поштової скриньки (у такому разі просто перевірте вміст цієї теки або скористайтесь пошуком по усій поштовій скриньці  за ключовим словом [email protected]). Ну, і не забудьте додати повідомлення до надійних або принаймні перемістити до теки Вхідні;
 •  переповненість поштової скриньки у заявника; 
 •  помилка при зазначенні електронної адреси під час реєстрації;

У разі, якщо Ви одразу (але усе ж запізно) звернули увагу, що невірно зазначили електронну адресу, просимо повідомляти на адресу [email protected], зазначивши таке:

 • ім'я та прізвище
 • обрана консульська дія
 • час, який Ви обирали
 • (або ж надішліть скріншот зі сторінки з підтвердженням здійсненого запису).
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux